Sprzedaż Części Samochodowych I Motocyklowych

  • hace 2 años
  • Sin categoría
  • 1

Bez wątpienia jesteśmy świadkami jednej z najważniejszych zmian w historii wydarzenia, organizowanego przez Grupę MTP. Poznań Motor Show ma stać się ważnym uczestnikiem elektromobilnej rewolucji w Polsce i Europie Środkowo – Wschodniej. Jest to termin przełożony z roku 2020, a potem z roku 2021. Geneva International Motor Show , jeden z największych światowych pokazów motoryzacyjnych, może powróci w 2023 roku po długiej, trzyletniej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa (COVID-19). Nasze kultowe auto wystąpiło tu w doborowym towarzystwie Audi TT, Jeepa Wranglera, Taty Nano, dostojnego Maybacha … Indie to wciąż bardzo perspektywiczny rynek, a targi AutoExpo odbywają się tu co 2 lata. Z powodu Covid-19 ostatnia przerwa była o rok dłuższa.

Zapowiadane są też Przystanek Targi czyli Ogólnopolski Zlot Caravaningowy oraz spotkania z podróżnikami i blogerami. Poprzednio było tak, że na wydarzenie składały się targi, międzynarodowa dwudniowa konferencja branżowa oraz business afterparty. Zaprezentowano ponad a hundred najlepiej stuningowanych samochodów z Polski, Czech, Słowacji, Węgier, Niemiec i Austrii. STANCE, STREET, CULT, ROST, G-STYLE, VAG, JDM, ASIAN, SHOW n SHINE i inne. Moto-Marketowe LATO 2022 niech trwa od 11 czerwca do 25 września. Części do poszczególnych układów i akcesoria nabywamy od uznanych producentów – jesteśmy w stanie zagwarantować produkty wysokiej jakości.

Meyle, Mobil, Castrol, Bosch, Boll, Motul, Valeo, Wesco, BMW, Ford i Mazda. Oferujemy kompleksową obsługę flot samochodowych oraz agency leasingowych na terenie całej Polski. Świadczymy również usługi door to door, help i wiele więcej. Oferujemy wsparcie dla naszych klientów w bardzo szerokim zakresie. Pomagamy uzyskać kredyt lub leasing m.in. W trosce o środowisko oferujemy utylizację odpadów warsztatowych.

Były zawody w stylizacji samochodów, które wyłaniły najlepiej stuningowane auto na Tuning Show w Krakowie. Krakowski Tuning Show wcześniej odbywał się jako MOTO SHOW KRAKÓW – ostatnio w roku 2019 pod hasłem “4 żywioły motoryzacji”. Wycieraczki samochodowe, pióra wycieraczek i podnośniki szyb.

I od tego momentu dynamicznie się rozwija. Specjalizujemy się w imporcie oraz dystrybucji części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych, motocykli, skuterów oraz ATV. Lata obecności w branży pozwoliły nam gruntownie poznać oczekiwania klientów. Wiemy, którzy producenci cieszą się największym zaufaniem wśród sprzedawców w sklepach motoryzacyjnych i właścicieli warsztatów samochodowych. Jako dostawca części samochodowych jesteśmy w stanie zagwarantować szeroki wybór towarów i korzystne ceny. Warszawski Bazar Motocyklowy to impreza skupiająca miłośników jednośladów oraz dawnej motoryzacji.

Miłośnicy zabytkowej motoryzacji podziwiają tu i kupują wspaniałe auta. Bogatą ofertę dealerów, premiery modeli największych marek, obecność gwiazd sportów motorowych, strefę tuningu i car-audio, ogromne ciężarówki i klasyki z duszą, pokazy, konkursy, symulatory i dobrą zabawę. Polski rynek gazu płynnego to aktualnie największy rynek europejski, z rocznym zużyciem na poziomie około 2,2 miliona ton. Największy udział w sprzedaży stanowi autogaz – niemal seventy five proc. To butle, natomiast nieco ponad 10 proc.

Te i inne motoryzacyjne atrakcje czekają na Was podczas targów Retro Motor Show. Na stoiskach zaprezentowano przegląd nowinek produktowych i gorących, branżowych trendów m.in. Rozwiązań elektrycznych czy fotowoltaicznych. Nowoczesne technologie zdominowały też część szkoleniową targów. Mechanicy wzięli udział w panelach dotyczących najnowocześniejszych rozwiązań stosowanych w układach chłodzenia, skrzyniach biegów i w układach hamulcowych.

W naszej ofercie mamy także oleje i chemię, w tym także kosmetyki samochodowe i zapachy samochodowe. W jednym miejscu – w Auto Partner – każdy właściciel warsztatu samochodowego lub sklepu motoryzacyjnego znajdzie potrzebne produkty. Koncepcja ogólnopolskiej sieci warsztatów samochodowych powstała w firmie Inter Cars S.A. Jest to zrzeszenie wolnych warsztatów samochodowych, które zachowują własną tożsamość – nazwa firmy i nazwisko właściciela są na pierwszym miejscu. ProfiAuto Show to jedna z największych imprez auto moto w Polsce, a największa na południu kraju.

Targi SIA MOTOR SHOW oraz towarzyszące im targi AUTOTECHSERVICE to najważniejsze wydarzenia wystawiennicze branży motoryzacyjnej na Ukrainie, wspierane przez Radę Ministrów i odbywające się pod patronatem Prezydenta Ukrainy. Ta branżowa impreza motoryzacyjna na Ukrainie, otrzymała akredytację największego na świecie Stowarzyszenia Producentów Pojazdów Silnikowych OICA. Muzeum Motoryzacji w pawilonie 2 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, to wyjątkowe miejsce gdzie można zobaczyć perły klasycznej motoryzacji pochodzące ze zbiorów członków Automobilklubu Wielkopolski – współorganizatora Muzeum. Targi gromadzą producentów oraz dystrybutorów części samochodowych i wyposażenia warsztatów; poprzednio było to w roku 2019. Prowadzisz warsztat samochodowy i poszukujesz dystrybutora, który zadba o Twoje wyposażenie wulkanizacji sprzedam warsztatowe? Jeżeli chcesz mieć dostęp do szerokiej gamy produktów w przystępnych cenach, które zostaną dostarczone na czas, zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami – chętnie dopiszemy Cię do naszej listy klientów.

I jak zawsze licznie przybyli zwiedzający. Polagra Premiery – Międzynarodowe Targi Rolnicze 2022 z powodu pandemii przełożone na styczeń 2023 r. Po sukcesie imprezy w roku 2021 data na już zapraszają na następnąjej edycję. 6 marca 2022, 24 kwietnia 2022, 12 czerwca 2022, 25 września 2022, 20 listopada 2022. Moto-Marketowe LATO 2021 trwało od 17 czerwca do 26 września. Droga do elektromobilności – pod takim hasłem jeszcze z roku 2020 miała odbywać się edycja Poznań Motor Show.

Aktualności z życia grupy Inter Cars, porady techniczne, a także nowości od producentów części samochodowych – te i wiele innych informacji. To impreza z rozmachem, łączy miłośników aut klasycznych nie tylko z Polski. Targi w roku 2012 gościły ponad one hundred fifty wystawców i 5.5 tysiąca gości.

Stabilizator zawieszenia – niedoceniany factor Stabilizator jest elementem zawieszenia pojazdu łączącym ruchome części podwozia z nadwoziem. Wiele pojazdów jest wyposażonych w stabilizator przedniego,…Inter Cars wyróżniony w konkursie „Best in cloud 2021″ Grupa Inter Cars odnotowuje kolejny sukces. Tym razem wyposażenie do warsztatów polski dystrybutor został wyróżniony przez branżowych ekspertów, którzy pod…Brylantowy Inter Cars Inter Cars SA zajął pierwsze miejsce w rankingu Brylanty Polskiej Gospodarki 2021 Handlu Motoryzacyjnego. Targi Auto Nostalgia to wydarzenie wyjątkowe i niepowtarzalne, jak większość przedstawianych w ramach ekspozycji pojazdów.

Jednocześnie nasz kraj jest europejskim liderem jeżeli chodzi o zużycie autogazu, jak również liczbę pojazdów zasilanych tym rodzajem paliwa – na chwilę obecną po polskich drogach jeździ ponad 2,5 miliona aut na LPG. ZZM to impreza zawsze atrakcyjna dla uczestników i dla widzów, którzy mogą podziwiać przejazd kolumny pięknych, zabytkowych i historycznych pojazdów ze srebrną gwiazdą na masce – klasyków, youngtimerów i oldtimerów. Stare motocykle oraz części i wszelkie akcesoria motocyklowe. Dzięki temu współpraca z warsztatami i sklepami motoryzacyjnymi odbywa się sprawnie – na bieżąco dostarczamy wszelkie niezbędne produkty. Współpracującym z nami klientom gwarantujemy przede wszystkim dobrej jakości towar i przystępne ceny. Wyznajemy zasadę, że w biznesie opłaca się budować długotrwałe relacje, a najlepszych klientów nagradzać – z tego względu wprowadziliśmy zniżki dla warsztatów samochodowych.

Dziennikarze motoryzacyjni z 23 krajów przyznają punkty swoim faworytom, a wynik tego głosowania pozostaje ściśle strzeżoną tajemnicą aż do ceremonii wręczenia nagród. Punkty każdego kraju są liczone jako część uroczystego wydarzenia. Detroit i NAIAS to miejsce, gdzie produkty i technologie motoryzacyjne nowych generacji wciąż mają swoje światowe debiuty.

W 2018 roku na Zlot przybyło 150 aut ciężarowych, a imprezę odwiedziło łącznie ok. 7000 osób. Organizatorzy zapowiadają, że teraz pojazdów będzie więcej. XXIII edycja targów (2017 r.), w skład których wchodziło 5 wystaw związanych z infrastrukturą drogową (Autostrada–Polska, Maszbud, Traffic Expo, Rotra i Salon Europarking) zajęły ponad 30 tysięcy metrów kw. Jubileuszowa, XX edycja targów zgromadziła 485 wystawców z 21 krajów całego świata, rozlokowanych na łącznej powierzchni blisko eleven tysięcy metrów kw. I przyciągnęła ponad 15 tysięcy zwiedzających.

Jako ogólnopolski dystrybutor części samochodowych, motocyklowych czy ATV jesteśmy w stanie zagwarantować szeroki wybór produktów i przystępne ceny. Naszym atutem jest znajomość branży, w tym potrzeb warsztatów samochodowych. Bacznie śledzimy katalogi ofertowe naszych dostawców w poszukiwaniu nowości. Na rynku prężnie działamy od wielu lat, a to oznacza, że klienci docenili nasze starania i obdarzyli nas zaufaniem. Po rocznej przerwie z powodu pandemii Essen Motor Show 2021 znów rozgrzewa późnojesienną atmosferę. Tu na największym i najważniejszym europejskim pokazie tuningu niepodzielną władzę sprawuje czysta pasja do motoryzacji, sportów motorowych, seryjnych pojazdów sportowych, klasycznych samochodów i motocykli.

Organizatorzy zapraszają wszystkich pragnących kupić bądź sprzedać motocykl, skuter, części motocyklowe, ubrania oraz akcesoria; zapraszają też wielbicieli militariów oraz aut zabytkowych. Warszawski Bazar Motocyklowy to klasyczna giełda kolekcjonersko handlowa, która 2 razy w roku skupia miłośników jednośladów i dawnej motoryzacji. Tu spotykają się wszyscy pragnący kupić lub sprzedać motocykl, skuter, części motocyklowe, ubrania i akcesoria; przychodzą wielbiciele militariów i aut zabytkowych. Giełda Pojazdów Zabytkowych, kolekcje aut od najlepszych Automobilklubów w Polsce, obszerna wystawa samochodów kolekcjonerskich, Strefa Retro Tuningu, sprzęt wojskowy.

Międzynarodowe Targi “Stacja Paliw” to najstarsza i największa wystawa branży paliwowej w Polsce – jej organizatorem jest PIPP. • Pokazy mody motocyklowej • Wywiady z podróżnikami • Wystawa motocykli zabytkowych • Zlot food trucków. sixty one członków jury „Samochodu Roku” ma zaszczytny obowiązek ukoronowania zwycięzcy jednej z najbardziej prestiżowych nagród w świecie motoryzacji.

Únete a la discusión

Comparar listados

Comparar