Sprzedaż Części Samochodowych I Motocyklowych

  • hace 2 años
  • Sin categoría
  • 1

Bez wątpienia jesteśmy świadkami jednej z najważniejszych zmian w historii wydarzenia, organizowanego przez Grupę MTP. Poznań Motor Show ma stać się ważnym uczestnikiem elektromobilnej rewolucji w Polsce i Europie Środkowo – Wschodniej. Jest to termin przełożony z roku 2020, a potem z roku 2021. Geneva International Motor Show , jeden z największych światowych pokazów motoryzacyjnych, może powróci w 2023 roku po długiej, trzyletniej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa (COVID-19). Nasze kultowe auto wystąpiło tu w doborowym towarzystwie Audi TT, Jeepa Wranglera, Taty Nano, dostojnego Maybacha … Indie to wciąż bardzo perspektywiczny rynek, a targi AutoExpo odbywają się tu co 2 lata. Z powodu Covid-19 ostatnia przerwa była o rok dłuższa.

Organizatorzy zapraszają wszystkich pragnących kupić bądź sprzedać motocykl, skuter, części motocyklowe, ubrania oraz akcesoria; zapraszają też wielbicieli militariów oraz aut zabytkowych. Warszawski Bazar Motocyklowy to klasyczna giełda kolekcjonersko handlowa, która 2 razy w roku skupia miłośników jednośladów i dawnej motoryzacji. Tu spotykają się wszyscy pragnący kupić lub sprzedać motocykl, skuter, części motocyklowe, ubrania i akcesoria; przychodzą wielbiciele militariów i aut zabytkowych. Giełda Pojazdów Zabytkowych, kolekcje aut od najlepszych Automobilklubów w Polsce, obszerna wystawa samochodów kolekcjonerskich, Strefa Retro Tuningu, sprzęt wojskowy.

Miłośnicy zabytkowej motoryzacji podziwiają tu i kupują wspaniałe auta. Bogatą ofertę dealerów, premiery modeli największych marek, obecność gwiazd sportów motorowych, strefę tuningu i car-audio, ogromne ciężarówki i klasyki z duszą, pokazy, konkursy, symulatory i dobrą zabawę. Polski rynek gazu płynnego to aktualnie największy rynek europejski, z rocznym zużyciem na poziomie około 2,2 miliona ton. Największy udział w sprzedaży stanowi autogaz – niemal 75 proc. To butle, natomiast nieco ponad 10 proc.

Zapowiadane są też Przystanek Targi czyli Ogólnopolski Zlot Caravaningowy oraz spotkania z podróżnikami i blogerami. Poprzednio było tak, że na wydarzenie składały się targi, międzynarodowa dwudniowa konferencja branżowa oraz enterprise afterparty. Zaprezentowano ponad 100 najlepiej stuningowanych samochodów z Polski, Czech, Słowacji, Węgier, Niemiec i Austrii. STANCE, STREET, CULT, ROST, G-STYLE, VAG, JDM, ASIAN, SHOW n SHINE i inne. Moto-Marketowe LATO 2022 niech trwa od eleven czerwca do 25 września. Części do poszczególnych układów i akcesoria nabywamy od uznanych producentów – jesteśmy w stanie zagwarantować produkty wysokiej jakości.

W 2018 roku na Zlot przybyło 150 aut ciężarowych, a imprezę odwiedziło łącznie okay. 7000 osób. Organizatorzy zapowiadają, że teraz pojazdów będzie więcej. XXIII edycja targów (2017 r.), w skład których wchodziło 5 wystaw związanych z infrastrukturą drogową (Autostrada–Polska, Maszbud, Traffic Expo, Rotra i Salon Europarking) zajęły ponad 30 tysięcy metrów kw. Jubileuszowa, XX edycja targów zgromadziła 485 wystawców z 21 krajów całego świata, rozlokowanych na łącznej powierzchni blisko eleven tysięcy metrów kw. I przyciągnęła ponad 15 tysięcy zwiedzających.

Aktualności z życia grupy Inter Cars, porady techniczne, a także nowości od producentów części samochodowych – te i wiele innych informacji. To impreza z rozmachem, łączy miłośników aut klasycznych nie tylko z Polski. Targi w roku 2012 gościły ponad a hundred and fifty wystawców i 5.5 tysiąca gości.

Te i inne motoryzacyjne atrakcje czekają na Was podczas targów Retro Motor Show. Na stoiskach zaprezentowano przegląd nowinek produktowych i gorących, branżowych trendów m.in. Rozwiązań elektrycznych czy fotowoltaicznych. Nowoczesne technologie zdominowały też część szkoleniową targów. Mechanicy wzięli udział w panelach dotyczących najnowocześniejszych rozwiązań stosowanych w układach chłodzenia, skrzyniach biegów i w układach hamulcowych.

Meyle, Mobil, Castrol, Bosch, Boll, Motul, Valeo, Wesco, BMW, Ford i Mazda. Oferujemy kompleksową obsługę flot samochodowych oraz agency leasingowych na terenie całej Polski. Świadczymy również usługi door to door, help i wiele więcej. Oferujemy wsparcie dla naszych klientów w bardzo szerokim zakresie. Pomagamy uzyskać kredyt lub leasing m.in. W trosce o środowisko oferujemy utylizację odpadów warsztatowych.

Targi SIA MOTOR SHOW oraz towarzyszące im targi AUTOTECHSERVICE to najważniejsze wydarzenia wystawiennicze branży motoryzacyjnej na Ukrainie, wspierane przez Radę Ministrów i odbywające się pod patronatem Prezydenta Ukrainy. Ta branżowa impreza motoryzacyjna na Ukrainie, otrzymała akredytację największego na świecie Stowarzyszenia Producentów Pojazdów Silnikowych OICA. Muzeum Motoryzacji w pawilonie 2 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, to wyjątkowe miejsce gdzie można zobaczyć perły klasycznej motoryzacji pochodzące ze zbiorów członków Automobilklubu Wielkopolski – współorganizatora Muzeum. Targi gromadzą producentów oraz dystrybutorów części samochodowych i wyposażenia warsztatów; poprzednio było to w roku 2019. Prowadzisz warsztat samochodowy i poszukujesz dystrybutora, który zadba o Twoje youtube wyposażenie warsztatu warsztatowe? Jeżeli chcesz mieć dostęp do szerokiej gamy produktów w przystępnych cenach, które zostaną dostarczone na czas, zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami – chętnie dopiszemy Cię do naszej listy klientów.

Międzynarodowe Targi “Stacja Paliw” to najstarsza i największa wystawa branży paliwowej w Polsce – jej organizatorem jest PIPP. • Pokazy mody motocyklowej • Wywiady z podróżnikami • Wystawa motocykli zabytkowych • Zlot meals trucków. sixty one członków jury „Samochodu Roku” ma zaszczytny obowiązek ukoronowania zwycięzcy jednej z najbardziej prestiżowych nagród w świecie motoryzacji.

Były zawody w stylizacji samochodów, które wyłaniły najlepiej stuningowane auto na Tuning Show w Krakowie. Krakowski Tuning Show wcześniej odbywał się jako MOTO SHOW KRAKÓW – ostatnio w roku 2019 pod hasłem “four żywioły motoryzacji”. Wycieraczki samochodowe, pióra wycieraczek i podnośniki szyb.

Jednocześnie nasz kraj jest europejskim liderem jeżeli chodzi o zużycie autogazu, jak również liczbę pojazdów zasilanych tym rodzajem paliwa – na chwilę obecną po polskich drogach jeździ ponad 2,5 miliona aut na LPG. ZZM to impreza zawsze atrakcyjna dla uczestników i dla widzów, którzy mogą podziwiać przejazd kolumny pięknych, zabytkowych i historycznych pojazdów ze srebrną gwiazdą na masce – klasyków, youngtimerów i oldtimerów. Stare motocykle oraz części i wszelkie akcesoria motocyklowe. Dzięki temu współpraca z warsztatami i sklepami motoryzacyjnymi odbywa się sprawnie – na bieżąco dostarczamy wszelkie niezbędne produkty. Współpracującym z nami klientom gwarantujemy przede wszystkim dobrej jakości towar i przystępne ceny. Wyznajemy zasadę, że w biznesie opłaca się budować długotrwałe relacje, a najlepszych klientów nagradzać – z tego względu wprowadziliśmy zniżki dla warsztatów samochodowych.

Jako ogólnopolski dystrybutor części samochodowych, motocyklowych czy ATV jesteśmy w stanie zagwarantować szeroki wybór produktów i przystępne ceny. Naszym atutem jest znajomość branży, w tym potrzeb warsztatów samochodowych. Bacznie śledzimy katalogi ofertowe naszych dostawców w poszukiwaniu nowości. Na rynku prężnie działamy od wielu lat, a to oznacza, że klienci wyposażenie warsztatów pabianice docenili nasze starania i obdarzyli nas zaufaniem. Po rocznej przerwie z powodu pandemii Essen Motor Show 2021 znów rozgrzewa późnojesienną atmosferę. Tu na największym i najważniejszym europejskim pokazie tuningu niepodzielną władzę sprawuje czysta pasja do motoryzacji, sportów motorowych, seryjnych pojazdów sportowych, klasycznych samochodów i motocykli.

I od tego momentu dynamicznie się rozwija. Specjalizujemy się w imporcie oraz dystrybucji części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych, motocykli, skuterów oraz ATV. Lata obecności w branży pozwoliły nam gruntownie poznać oczekiwania klientów. Wiemy, którzy producenci cieszą się największym zaufaniem wśród sprzedawców w sklepach motoryzacyjnych i właścicieli warsztatów samochodowych. Jako dostawca części samochodowych jesteśmy w stanie zagwarantować szeroki wybór towarów i korzystne ceny. Warszawski Bazar Motocyklowy to impreza skupiająca miłośników jednośladów oraz dawnej motoryzacji.

W naszej ofercie mamy także oleje i chemię, w tym także kosmetyki samochodowe i zapachy samochodowe. W jednym miejscu – w Auto Partner – każdy właściciel warsztatu samochodowego lub sklepu motoryzacyjnego znajdzie potrzebne produkty. Koncepcja ogólnopolskiej sieci warsztatów samochodowych powstała w firmie Inter Cars S.A. Jest to zrzeszenie wolnych warsztatów samochodowych, które zachowują własną tożsamość – nazwa firmy i nazwisko właściciela są na pierwszym miejscu. ProfiAuto Show to jedna z największych imprez auto moto w Polsce, a największa na południu kraju.

I jak zawsze licznie przybyli zwiedzający. Polagra Premiery – Międzynarodowe Targi Rolnicze 2022 z powodu pandemii przełożone na styczeń 2023 r. Po sukcesie imprezy w roku 2021 information na już zapraszają na następnąjej edycję. 6 marca 2022, 24 kwietnia 2022, 12 czerwca 2022, 25 września 2022, 20 listopada 2022. Moto-Marketowe LATO 2021 trwało od 17 czerwca do 26 września. Droga do elektromobilności – pod takim hasłem jeszcze z roku 2020 miała odbywać się edycja Poznań Motor Show.

Dziennikarze motoryzacyjni z 23 krajów przyznają punkty swoim faworytom, a wynik tego głosowania pozostaje ściśle strzeżoną tajemnicą aż do ceremonii wręczenia nagród. Punkty każdego kraju są liczone jako część uroczystego wydarzenia. Detroit i NAIAS to miejsce, gdzie produkty i technologie motoryzacyjne nowych generacji wciąż mają swoje światowe debiuty.

Stabilizator zawieszenia – niedoceniany factor Stabilizator jest elementem zawieszenia pojazdu łączącym ruchome części podwozia z nadwoziem. Wiele pojazdów jest wyposażonych w stabilizator przedniego,…Inter Cars wyróżniony w konkursie „Best in cloud 2021″ Grupa Inter Cars odnotowuje kolejny sukces. Tym razem polski dystrybutor został wyróżniony przez branżowych ekspertów, którzy pod…Brylantowy Inter Cars Inter Cars SA zajął pierwsze miejsce w rankingu Brylanty Polskiej Gospodarki 2021 Handlu Motoryzacyjnego. Targi Auto Nostalgia to wydarzenie wyjątkowe i niepowtarzalne, jak większość przedstawianych w ramach ekspozycji pojazdów.Rzemie\u015blnik (narz\u0119dzia) - Craftsman (tools) - abcdef.wiki

Únete a la discusión

Comparar listados

Comparar